2021. április 15. csütörtökAnasztázia, Tas

Brassó megyében folytatja kupamentelését az FK Csíkszereda

 utolsó frissítés: 15:13 GMT +2, 2019. szeptember 03.

Jövő héten 18 mérkőzéssel folytatódnak a labdarúgó Románia Kupa küzdelmei, az FK Csíkszereda ellenfele a Barcarozsnyói Olimpic Cetate lesz.

Az előző körben a Ceahlăul Piatra Neamț csapatát 1–0-s győzelemmel búcsúztató székely csapat szeptember 10-én vagy másnap 16 óra 30 perctől játszik az újabb harmadosztályú ellenféllel, ezúttal is idegenben. A Brassói megyeiek korábban Négyfalut (Săcele) 6–1-re, a Kézdivásárhelyi SE-t pedig 2–0-ra győzték le a kupa jelenlegi kiírásában.

A negyedik fordulóban 16 másod-, 19 harmad- és egy negyedosztályú együttes érdekelt, a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Az következő körtől, amelynek mérkőzéseit szeptember 24–26. között rendezik az élvonalbeli csapatok is versenybe szállnak.

A negyedik forduló meccsbeosztása:

Váradszentmártoni CSC (III., BH)–Kolozsvári Universitatea (II., CJ)
Kolozsvári Sănătatea (III., CJ)–Léndárdfalvi SK (III., MM)
Alsógáldi Industria (III., AB)–Szászrégeni Lendület (III., MS)
Kisjenői Körös (III., AR)–Aradi UTA (II., AR)
Győröd és Szőlőtelepi CSC (III., TM)–Temesvári Ripensia (II., TM)
Resicabányai CSM (II., CS)–Temesvári ASU Poli (II., TM)
Vediţa Coloneşti (III., OT)–U Craiova 1948 (III., DJ)
Flacăra Horezu (III., VL)–FC Argeș (II., AG)
Flacăra Moreni (III., DB)–CS Mioveni (II., AG)
Barcarozsnyói Olimpic Cetate (III., BV)–FK Csíkszereda (II., HR)
Sportul Snagov (II., IF)–Petrolul Ploiești (II., PH)
CS Tunari (III., IF)–Metaloglobus Bukarest (II., B)
Steaua Bukarest (IV., B)–Concordia Chiajna (II., IF)
FC Rapid (II., B)–Dunărea Călărași (II., CL)
SC Popeşti-Leordeni (III., IF)–Turris-Oltul Turnu Măgurele (II., TR)
CS Făurei (III., BR)–Farul Konstanca (II., CT)
Metalul Buzău (III., BZ)–CSM Focşani (III., VN)
Foresta Suceava (III., SV)–Aerostar Bákó (III., BC)

FK CsíkszeredaFRFlabdarúgó Románia Kupafutball
Ha tetszett a cikk, lájkold a LeLátót!

Hírek