2024. március 29. péntekAuguszta

AO19: így jutottak tovább Babosék

utolsó frissítés: 18:45 GMT +2, 2019. január 22.

Babos Tímea és francia partnere, Kristina Mladenovic bejutott az Australian Open negyeddöntőjébe. A Melbourne-ben zajló Grand Slam-torna második hetének első napján Babosék a Kirsten Flipkens-Johanna Larsson belga-svéd kettőst győzték le két szettben.

A Melbourne Arénában játszott hétfői mérkőzés 68 percet tartott, a címvédő magyar-francia duó az első szettet 6:1-re, a másodikat 6:4 arányban hozta.

„Nehéz mérkőzésre számítottunk ma Kikivel, nem is cáfoltak ránk az ellenfelek. Nemrég végeztem, meccs után még kondiztam, aztán rövid médiaértékelést tartottunk, most már jöhet a vacsi!” – írta Facebook-oldalán Babos Tímea.

Az ausztrál bajnokság női párosának tavalyi bajnokai kedden a kilencedik kiemelt Raquel Atawo-Katarina Srebotnik amerikai-szlovén párossal találkoznak a negyeddöntőben.

Babos még vegyes párosban is versenyben van Fucsovics Mártonnal, a magyar teniszezők ellenfele a második fordulóban Nicole Melichar (Egyesült Államok) és Bruno Soares (Brazília) lesz.