Megszerezte első gólját a DVTK Jegesmedvék csíki támadója

utolsó frissítés: 14:34 GMT +2, 2019. szeptember 16.

Magyar rangadót rendeztek vasárnap a szlovák extraliga második fordulójában, a MAC Újbuda a DVTK Jegesmedvék együttesét fogadta a Tüskecsarnokban.

A találkozón a házigazdák az első és a második harmad elején is kétszer vették be Rajna Miklós kapuját, a miskolci vendégek a 28. percben szépítettek, Részegh Tamás révén: a Csíkszeredai Sportklub korábbi csatára a kanadai Nick Ross lövését szúrta le jó érzékkel, megszerezve első gólját, illetve pontját a DVTK színeiben. Részegh akárcsak a Zólyom elleni 2–1-re megnyert hazai szezonnyitón, ezúttal is a negyedik sorban kapott helyet.

A MAC 3–2-es vereséggel kezdte az új bajnoki idényt Nyitrán, a vasárnapi mérkőzésen viszont megszerezte első pontjait a budapesti alakulat, amely 5–3 arányban győzött.

Részegh mellett további három csíkszeredai születésű jégkorongozó játszott a rangadón, a hazaiaknál Sofron István, Fejes Nándor és Szigeti Ákos is jégen volt, míg a Diósgyőrnél Adorján Attila cserekapusként nem kapott lehetőséget.

A MAC Újbuda–DVTK Jegesmedvék mérkőzés gólösszefoglalója itt érhető el.